استودیو طراحی مبلمان پارچوب
جزئیات محصول
  • تعداد نفرات :: دو نفره
  • سایز مبل :: بزرگ
  • جنس اسکلت اصلی مبلمان :: چوب
  • جنس چوب اسکلت اصلی مبل :: چوب راش
  • جنس پایه و چوب نمای ظاهری :: چوب راش
  • نحوه اتصالات اسکلت و پایه های مبل :: پیچ و مهره +کام و زبانه +میخ و چسب
  • ارتجاعیت مبل :: نوار و تسمه کشی
  • نوع فوم مورد استفاده در تشک کف نشیمن و پشتی ها :: HR(ویژه)
  • تراکم فوم مورد استفاده در تشک کف نشیمن و پشتی ها :: 40 کیلوگرم
  • ضخامت اسفنج مورد استفاده در دسته ها :: 12 سانتیمتر
  • نوع پارچه مبلی :: سرتکس ترکیه-آنفورا 308 - مخمل
  • شیوه رویه کوبی :: استپ منگنه و فیکس
  • کوسن :: 2 عدد کوسن مربعی همرنگ - 2عدد کوسن مربعی همراه دارد
  • مدت زمان ساخت و تحویل :: 25-30 روز کاری
  • خدمات پس از فروش :: 2 سال
 • اگر به دنبال مبل جلوی تلویزیون هستید به شما مبل راحتی و مدرن موتو را پیشنهاد می دهیم. این مبل با نشیمن فوق العاده راحت و پشتی های کم ارتفاع به طرز شگفت انگیزی شما را به یک استراحت میان روز دعوت می کند. سبک اسکاندیناوی سبکی از دکوراسیون است که با زندگی مدرن و شهری امروز بسیار آمیخته شده است. مبل موتو برگرفته از طراحی دکوراسیون به سبک اسکاندیناوی است. موتو در ظاهر یک کاناپه دو نفره است اما با خصیصه هایی همچون نشیمن عمیق و پشتی های نرم می تواند به عنوان مبل سه نفره هم در منزل به کار گرفته شود. ارتفاع این مبل از زمین کم است و به راحتی زیر پا را پر می کند. اما با توجه به نوع پایه های در نظر گرفته شده در طراحی مبل می توان زیر آن را نظافت کرد. موتو جز آن دسته از مدل های مبل راحتی است که می تواند در هر گوشه ای از خانه به کار گرفته شود و به زیبایی خانه اضافه کند.

  موتو 308 با پارچه مبلی مخمل- فلوک به رنگ کرم روشن متمایل به کمی خاکی آنفورا 308 رویه کوبی شده است. این رنگ پارچه برای افرادی که می خواهند رنگ خنثی و دلبازی را برای خانه فراهم کنند پیشنهاد می گردد. در طرح این پارچه رگه هایی از موج سیر و روشن به چشم می خورد که گویا مانند نقاشی ابر و بادی است و به زیبایی و راحتی مبل موتو می افزاید. این پارچه مبلی، از دوام و مرغوبیت بالایی برخوردار است لذا حین رویه کوبی و خیاطی این مبل فرم های موجود در دسته ها به خوبی اجرا می گردند. از خواص دیگر آن هم می توان به استفاده از نانو تکنولوژی در تولید این پارچه مبلی افزود. ضد لک بودن پارچه آنفورا 308 بخاطر استفاده از همین فناوری در تولید این پارچه مبلی ترک است. به این ترتیب در صورتیکه لکه کثیفی بر روی مبل ایجاد شود بایک دستمال به راحتی پاک می شود.

  ترکیبات به کار گرفته در این مبل از چندین جنس مختلف است تا نرمی و انعطاف پذیری این مبل را دوجندان کند. اما با وجود  نرمی  این نوع متریال بلافاصله پس از برخاستن  فوری سر جای خود بر می گردند. این خاصیت را HR یا بازگشت پذیری بالا می نامند که در ابر و اسفنج های پلی یورتان به خوبی رعایت شده است. این ابرها از تراکم بسیار بالایی برخوردارند و در مبل موتو از بیشترین تراکم موجود نیز استفاده شده است. بر روی این ابرها  لایه های ویسکوز و لایکو نیز استفاده می شود و به نشیمن مبل شکل عدسی یا پف می دهند تا ظاهر مبل موتو را به یک مبل راحتی مدرن تبدیل کند. برای انعطاف پذیری این مبل از نوار و تسمه کشی در زیر کار استفاده می شود.  

   اسکلت اصلی مبل موتو از جنس چوب راش است که قبل از  اتصال و برش کاملا صاف و صیقلی شده است. استفاده از چوب راش در اسکلت  به این دلیل است که مبل موتو لازم است مبل به نسبت سنگینی باشد تا وزن سه نفره را به راحتی تحمل نماید. در قسمت تیرک ها و دسته های مبل موتو از چوب درختان کاج و نراد کشور روسیه معروف به چوب روسی استفاده می شود. این چوبها استحکام و الاستیسیته مطلوبی ایجاد می نمایند. با توجه به خاصیت ترک خوردگی کمتر چوب روسی در تمام تیرک های اتصالی مانند نبش ها نیز از آن ها استفاده می شود. میخ و چسب برای حداکثر استحکام بخش پایه به اسکلت و سایر اتصالات استفاده می شود. پایه های این مبل از جنس چوب راش است. سطح رویه ی پایه ها صاف و لطیف است. پایه ها به خوبی قبل از رنگ کاری نیز صیقلی می شوند تا درخشش این مبل در منزل را بیش از پیش نمایند.

  مبل موتو با توجه به ساختار و اسکلت بندی در حال حاضر تک نفره ندارد، اما می توان با مبل های تک نفره دیگر نیز آن را ست کرد. توصیه پارچوب برای فضای نشیمن در حد 20 متر مربع دو عدد کاناپه موتو به همراه دو عدد تک نفره است. همچنین توصیه دیگر برای فضای کوچکتر در حدود 12 متر که مناسب اتاق تلویزیون است، یک عدد کاناپه موتو و دو عدد مبل تک نفره می باشد.

  جزییات ابعادی مبل موتو به طور شماتیک به شرح زیر می باشد.

   

  جزییات کلی کاناپه موتو

  طول 200 سانتی متر

  عمق 92 سانتی متر

  ارتفاع 72 سانتی متر

  جزییات بخش نشیمن کاناپه موتو

  طول 160 سانتی متر

  عمق 75 سانتی متر

  ارتفاع 42 سانتی متر

  اگر به دنبال خرید مبل راحتی مدرن برای فضای نشیمن و یا اتاق تلویزیون هستید به شما کاناپه موتو را پیشنهاد می دهیم.

  »» برای بازدید حضوری از این مبل می توانید با ما در تماس باشید. برای اطلاعات تماس لطفا کلیک کنید.««

 • برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام نمایید...